Produkty - HWF 2023

Přejít na obsah
Produkty

Držadla na štětce
Náš  výrobní sortiment obsahuje více jak 500 druhů násad a držadel pro kartáčnický průmysl. Většina výrobků je z bukového dřeva, ale na přání zákazníků vyrábíme i z lípy, břízy a překližky. Díky nejnovější technologii a vlastnímu vývojovému týmu, garantujeme vysokou kvalitu výrobků.
násady
Držadla na zubní kartáčky
Představujeme Vám dřevěná držadla pro zubní kartáčky. Patříme mezi první výrobce anatomicky tvarovaných rukojetí. Hlavní myšlenkou je ekologický výrobek, který bude maximálně šetrný k životnímu prostředí a zároveň se vyrovná komfortu plastových kartáčků.
zubni kartacek
Výrobky pro kosmetiku
Pro kosmetický průmysl naši designéři navrhli několik variant lahviček. Sklo se dřevem a přírodní kosmetikou je ideální kombinace do budoucna. Jedna z variant má vyfrézované strany, aby byla vidět náplň. Povrchová úprava je pouze přírodními oleji .
flakon
Výroba hraček a stavebnic
Do našeho výrobního sortimentu dále patří výroba hraček, stavebnic a reklamních předmětů. Vše zpracováno ve vysoké kvalitě na cnc strojích. Dodáváme i polotovary dílů či samotné díly zákazníkům ke kompletaci. Používáme převážně bukové certifikované dřevo a tím  podporujeme environmentálně odpovědné, sociálně přínosné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů.

toy
Write Us
Návrat na obsah