toothbrush - HWF 2023

Přejít na obsah
Zubní kartáčky


Zubní kartáčky
Udržitelný dřevěný zubní kartáček .

  • Udržitelné bukové dřevo FSC®
  • Vyrobeno a navrženo v Evropě
  • Nízká uhlíková stopa
  • Veganské
  • Soft štětiny
násady
Držadla na zubní kartáčky
Představujeme Vám dřevěná držadla pro zubní kartáčky. Patříme mezi první výrobce anatomicky tvarovaných rukojetí. Hlavní myšlenkou je ekologický výrobek, který bude maximálně šetrný k životnímu prostředí a zároveň se vyrovná komfortu plastových kartáčků.
zubni kartacek
3D držadla
Naše řada tvarovaných držadel zubních kartáčků je vyrobena z udržitelného bukového dřeva, pochází z Českých a Slovenských certifikovaných lesů. Za každý poražený strom se vysadí nový a zbytkový materiál z výroby držadla je rozdrcen a lisován do brikety. Tvarovaný kartáček je frézovaný v 8 osách a tím je docíleno ideální zahnutí a zakulaceňí.
flakon
Odolnost proti vodě
Zubní kartáček je ošetřen směsí přírodních olejů, tak aby se zvýšila odpudivost vody vůči dřevu. Vyzrálý povrch splňuje nařízení ES pro styk s potravinami 1935/2004, normu pro povrchy dětských hraček EN 71/3 a DIN 53160 – odolnost proti potu a slinám. Výsledky dermatologického testování produktu byly hodnoceny jako velmi dobré. Proniká hluboko do dřeva, oživuje, chrání a zvýrazňuje přirozenou strukturu dřeva a zvýrazňuje jeho barevný tón.
toy
Write Us
Návrat na obsah