Zubní kartáčky 3D - HWF

HOLZWARENFABRIK K.S.

HOLZWARENFABRIK K.S.
Přejít na obsah
CNC TECHNOLOGIE OBRÁBĚNÍ
ANATOMICKY TVAROVANÉ
CERTIFIKACE FSC
Základní myšlenkou organizace FSC je podporovat environmentálně odpovědné, sociálně přínosné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů celého světa, a tím napomoci chránit mizející, ohrožené a devastované světové lesy.
DŘEVĚNÉ ZUBNÍ KARTÁČKY -3D
ZAKULACENÉ HRANY
Dokonale hladný povrch.
DŘEVĚNÁ DRŽADLA ZUBNÍCH KARTÁČKŮ
Představujeme Vám 3D dřevěná držadla pro zubní kartáčky. Patříme mezi první výrobce anatomicky tvarovaných rukojetí. Hlavní myšlenkou je ekologický výrobek, který bude maximálně šetrný k životnímu prostředí a zároveň se vyrovná komfortu plastových kartáčků. Evropský materiál + evropský výrobce = minimální uhlíková stopa. Vyrábíme pouze držadla a našimi zákazniky jsou kartáčnické firmy.
zubni kartacky
VYPALOVOVÁNÍ LOGA

Způsob vypalování loga jsme zvolili pomocí matrice, která se mechanicky tlačí do dřeva při teplotě 230 stupňu. Oproťi modernímu pálení laserem při tlačení matricí vzniká minimum splodin, protože nedochází k hoření dřeva. Tento systém je šetrný k ovzduší i k minimální energeticné náročnosti.
friendly
FRÉZOVÁNÍ NA CNC STROJÍCH
Naše zkušenosti se zpracováním dřeva a výrobků pro kartáčnický průmysl, nám umožňili vyvinout speciální technologii k obrábění malých dílů  jako jsou držadla pro zubní kartáčky. Naše CNC stroje frézují až v 6 osách. Vysoká přesnost opakování garantuje bezproblémový chod strojů pro motáž filamentu u našich zákazníků.
oil
frezy
POVCHOVÁ ÚPRAVA
Dřevo je přírodní a živý materiál, který reaguje na vlhkost. Pro zubní kartáčky používáme speciální směs přírodních pryskyřic a olejů, která vytváří snadno obnovitelny difúzní povrch odolný vzniku skvrn. Obnovuje a chrání přirozenou strukturu a zbarvení dřeva. Vyzrálý povrch splňuje nařízení ES pro styk s potravinami 1935/2004, normu pro povrchy dětských hraček EN 71/3 a DIN 53160 – odolnost proti potu a slinám. Výsledky dermatologického testování produktu byly hodnoceny jako velmi dobré. Proniká hluboko do dřeva, oživuje, chrání a zvýrazňuje přirozenou strukturu dřeva a zvýrazňuje jeho barevný tón.
hwfz
VZOROVÉ PROTOTYPY

Na základě požadavků zákazníka vyrobíme požadovaný tvar držadla. Po odzkoušení obrábění se provedou mechanické testy, aby se včas zabránilo případným problémům v rámci použití výrobku.
VÝKRES

Před zahájením výroby vždy zpracujeme výkresovou dokumentaci, kterou zákazník odsouhlasí. Tyto podklady zároveń slouží pro CAM programování CNC strojů.
vykres
kufr
zub2
HOLZWARENFABRIK K.S.
Návrat na obsah