FSC - HWF

HOLZWARENFABRIK K.S.

HOLZWARENFABRIK K.S.
Přejít na obsah
BRIKETY
Vyrábíme 100% bukové RUF brikety .
Dřěvěné zubní kartáčky -3D
Představujeme Vám 3D dřevěná držadla pro zubní kartáčky. Patříme mezi první výrobce anatomicky tvarovaných rukojetí. Hlavní myšlenkou je ekologický výrobek, který bude maximálně šetrný k životnímu prostředí a zároveň se vyrovná komfortu plastových kartáčků.
VÝROBA NÁSAD
Vyrábíme více jak 500druhů výrobků pro kartáčnický průmysl.
VÝROBA HRAČEK A STAVEBNIC
CERTIFIKACE FSC
Jsme zapojeni v řetězci FCS
Forest Stewardship Council - FSC
je mezinárodní nezisková organizace. Založena byla v roce 1993, sídlo má v Bonnu. Uděluje také značku označující výrobky, které vznikly v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodaření.
Certifikační systém FSC vznikl v roce 1993 z iniciativy zástupců mezinárodních ekologických organizací, velko- i maloobchodníků se dřevem, lesníků, dřevozpracujícího průmyslu, sdružení domorodých obyvatel, odborů a certifikačních organizací z celého světa. Základní myšlenkou organizace FSC je podporovat environmentálně odpovědné, sociálně přínosné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů celého světa, a tím napomoci chránit mizející, ohrožené a devastované světové lesy.
Zajišťující organizací pro ČR je Občanské sdružení FSC ČR. Je to nevládní nezisková organizace, která podporuje přírodě blízké lesní hospodaření prostřednictvím certifikace lesů a podniků ve zpracovatelském řetězci dřeva, propaguje jejich výrobky ze dřeva (s logem FSC) a poskytuje poradenství při certifikaci lesů a dřevozpracujících podniků podle principů FSC. Organizace vytvořila a reviduje Český standard FSC pro přírodní a sociálně-ekonomické podmínky České republiky.
Zdroj: (https://cs.wikipedia.org/wiki/Forest_Stewardship_Council)HOLZWARENFABRIK K.S.
Návrat na obsah